Pionowe próżnie, kanister próżnie, Mechaniczne próżnie, kij próżnie, Handheld próżnie, próżnie dla twarde drzewo podłoga, próżnie dla zwierząt domowych: tam  są w ten sposób wiele opcje! Możemy czuć twój kierowniczego przędzalnictwo!

Z w ten sposób wiele próżnia czyścicielami dostępnymi, ja jest trudny dla ciebie decydować, nasz próżniowy cleaner co jest najlepszy próżniowym cleaner 2017.Hopefully przeglądy pomagają!

Znajdować ten jeden “Dobrego” próżniowego cleaner może być uciążliwym zadaniem.

Najlepszy 2017 Próżniowego Cleaner Próżniowy Cleaner przegląda 2017

Dobrowolnie pytamy co jest najlepszy próżnią? Prawda jest tam  jest żadny taki rzeczą jak “najlepszy próżniowy cleaner”.Oszacowywająca próżnia dla twarde drzewo podłoga no można być stosowna dla twój carpeted mieszkania.

Czemu robić z nasz przewdonikiem mieć nadzieję jest przedstawieniem ty najlepszy próżnia na rynku dla twój szczególnych okoliczność.

Najlepszy Próżniowy Cleaner 2017

Below jest krótki przegląd odgórna 13 najlepszy próżni dla 2017 na rynku.

Najlepszy Odkurzacze 2017 – Nabywcy Przewodnik

Jeśli czytasz to przypuszczamy, że chcesz więcej szczegółów więc nie zamierzamy powstrzymać się. Zamierzamy powiedzieć ci wszystko, na co masz ochotę wybrać odkurzacz najlepiej zasłużono 2017 dla siebie w naszych Nabywcach prowadzić.

Mamy przeglądy odkurzacza dla każdej kategorii i przykrywamy jakiś z najwyższych Odkurzacze.

Szczyt Odkurzacze 2017

Przeanalizowaliśmy za i przeciw różnych typów odkurzaczy na rynku. Poniższa tablica powinna pomagać ci decydować jakiego typu z Odkurzacze potrzebujesz. Możesz dostawać dogłębną recenzję później w naszym przewodniku nabywcy.

5 pytań musisz zastanowić się wybierając odkurzacz

 1. To pięć rzeczy musisz rozważyć wybierając Odkurzacze:
 2. Jak duży twój dom jest? Jeśli masz wielki dom wielkości pionowa próżnia jest polecona.
 3. Musisz żeglować po wielu schody w swoim domu? Jeśli masz wiele schody w swoim domu możesz chcieć uważać puszkę za próżnię, lekką próżnię albo próżnię patyk dla ci twardy do zasięgu areas.You również może kupować pionową próżnię, która ma długi załącznik węża dla trudny do osiągnięcia powierzchni.
 4. Trzeci czynnik jest co typ z pięter masz w swoim domu. Jeśli masz piętra z twardego drewna chcesz Odkurzacze z kołami gumowymi więc to nie uszkodzi floor.If, z którym masz dywany możesz chcieć patrzeć na gwarancję na swój dywan i możesz widzieć jakie odkurzacze są polecone. Jeśli przemieszałeś podłogę (bez drewnianego dolnego piętra podłogi i góry do dywanów chcesz próżni, która może załatwiać obie opcje.
 5. Jak często planujesz do próżni? Osobiście Odkurzacze mój

Zdobędący vs Bagless Odkurzacze

 • Teraz iść dostawać trochę technicznymi. Pozwala my wyjaśniać co, dlaczego Zdobędąca i Bagless próżnia jest i ty rozważałeś each opcję.
 • Zdobędąca próżnia torbę która zbiera gruzy i pył. Jak tylko ten torba foluje ono potrzebuje disposed i zamieniający z pustym zdojest.
 • Bagless próżnia no używa torby. Zamiast, niektóre próżnie filtry. Niektóre nowego modela Dyson próżnie no wymagają filtra.Argument za zdobędąca próżniowa i bagless próżnia spisują below:
 • Argument za Zdobędąca próżnia
 • Lepszy zbiornik dla pyłu foka utrzymuje pył oddalony.
 • Jeżeli alergie są koncernem torba zapobiega pył i allergens od uciekać. Niektóre modele oferujący Miele lakowanie torby.
 • No musi czyścić filtry lub opróżniać kosze, czyste wewnętrzne części. Bagless jednostka wymaga ciebie robić to wokoło once miesiąc. Utrzymuje w umysle niektóre nowi modele Dyson próżnie no używają filtrów.
 • W pełni uszczelniona próżnia pozwoli użytkownika wystawiającym mniej pyłu.

Zawodowcy Bagless Odkurzacze

Nie musieć kupić torby tak będziesz oszczędzać pieniądze.

Dogodny, możesz odkomenderowywać jednostkę i łatwo usuwać brud i kurz.

Ulubione włosy napełniają torby na próżnię szybko, stąd będziesz musieć kupować torby często. Nie będziesz mieć tego problemu bagless model.

Najlepiej Pionowa Odkurzacze analizuje 2017

Pionowe próżnie są najpopularniejszym typem Odkurzacze w Stanach Zjednoczonych i składać się z jednej pojedynczej wolnostojącej jednostki.

Oni są niezależną jednostką z rączką, która ciągnie się z głównej jednostki.

Pionowe próżnie zazwyczaj mają agitatora szczotki dla dywanów. Oni są bardzo często użyty dla dywanu i chodników i wielu móc być używanym na twardym drewnie i piętrach kafelka.

Właściwości Pionowej Odkurzacze

 • Normalnie miejcie szerszy do przecierania obwód. Pragnijcie być szybszy w pokryciu dużych obwodów kondygnacji.
 • Zazwyczaj miejcie szczotkę agitatora i jeden czy więcej silniki (jeden dla chłonnego inny, żeby zarządzać szczotką)
 • Dobrze dla oczyszczenia syntetycznych kobierców.
 • Zazwyczaj miejcie wyłącznik, żeby włączyć szczotkę, co obraca się, dla gładkich kondygnacji.
 • Niektóre modele mają extension szlauchy, które czynią ich więcej wielostronnymi.
 • Pragnijcie być tańszy, aniżeli próżnia kanistra.
 • Na niektórych modelach możecie wybrać suction poziom. To pożytecznie, jeśli jesteście próżniowe delikatne kobierce.
 • Dobrze, jeśli macie złą odwrotną stronę, ponieważ wam nie zdarzy się pochylić się, żeby podjąć próżnię.
 • Lżej, żeby zachowywać w wąskich interwałach.
 • Dobra pionowa próżnia jest lekka dla manewrowania, żeby odwołać się do niskich obwodów na przykład pod łóżkiem.

Najlepsza Puszka Próżnia analizuje Odkurzacze 2017

Próżnia puszki składa się z dwóch oddzielnych jednostek: wąż i mechaniczna jednostka.

Odkurzacze puszki łatwo są dostrzeżone przez ich oddzielny silnik i ssanie głowa.

Próżnie puszki są nie nazbyt popularny w USA, oni są jednakże popularniejsi w Europie.

Kilka innych rzeczy do przyjrzenia się przy wyborze odkurzacza!

Hałas
Jeśli mieszkasz w bliskości sąsiadów, możesz wziąć pod uwagę poziom hałasu podciśnienia. Zazwyczaj występuje to w kompleksach mieszkalnych; Hałas może zakłócić sąsiadowi. Dobrym sposobem na sprawdzenie, czy próżnia jest głośna lub cicha, jest sprawdzanie poziomu decybelkowego (dB). Próżnia o dB 60-65 będzie całkiem cicha. Pamiętaj, że śmieci jest około 80 dB

Waga
Biorąc pod uwagę, że trzeba będzie nacisnąć próżnię wokół ciężaru jest ważna. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz duży dom i będzie odkurzać cały dzień. Niektóre odkurzacze mogą ważyć więcej niż 20 funtów, podczas gdy lekkie odkurzacze mogą ważyć mniej niż 10 kg.

Moc
Aby określić siłę próżni należy spojrzeć na watwy powietrza; Współczynniki mocy powietrza w zasadzie ssania Odkurzacze. Odkurzacze o wadze powyżej 200 będzie miał wystarczającą moc do czyszczenia.
Filtry
Jeśli masz skłonności do alergii lub filtrów astmy muszą. Odkurzacze, które są odpowiednie do alergii i astmy, będą miały filtry HEPA, które usuwa kurz i alergeny z powietrza. Będziesz również mieć pewność, że masz zamknięty system próżniowy, który zapewnia rzeczywistą filtrację HEPA.

Moc ssania
Jeśli chcesz dowiedzieć się o zasysaniu i działaniu próżni, spójrz na CFM (kostki powietrzne na minutę). Dobra próżnia będzie miała cfm wynoszącą 100. Niektóre tańsze odkurzacze mają 40-60 cfm. Najwyższej jakości próżnia będzie miała 120 cfm-150 cfm. Należy pamiętać, że cfm 100 jest więcej niż wystarczające ssanie w celu czyszczenia.

Łatwość użycia
Jeśli musisz poruszać się dużo zakamarków w domu, łatwość obsługi będzie ważna. Odkurzacze powinien być łatwy do manewru, a podciśnienie powinno być łatwe do leżenia pod łóżkami i niskimi meblami.

Akcesoria
Jeśli planujesz używać próżni na więcej niż tylko podłogi, akcesoria, które będzie dostarczane będą dla Ciebie ważne. Na przykład planujesz używać próżni do czyszczenia półek, sof i tapicerki? Jeśli tak jest w tym przypadku, jest kilka przydatnych akcesoriów:

 • Akcesoria do czyszczenia narożników i szczelnych przestrzeni (narzędzie szczelin)
 • Narzędzie tapicerskie do prania mebli
 • Szczotka Turbo do głębokich dywanów
 • Szczotka do usuwania kurzu

Informacje o głównych markach w branży próżniowej

Przemysł próżniowy może być trochę przytłoczony; Z tak wiele modeli Odkurzacze na rynku, które promują unikalną cechę. Niektóre z największych marek próżniowych na rynku to: Hoover, Electrolux, Miele, Dyson, Kenmore SERBO, Eureka Dirt Devil, Bissel, Oreck itp.

Niektóre marki są znane z pewnych cech. Na przykład Dyson jest uważany za jedną z najlepszych marek i dysponuje jednymi z najlepszych Odkurzacze bez worka. Firma Sebo znana jest z niezawodności i trwałości.

Firma Miele jest znana z długiej żywotności swoich Odkurzacze i jest jedną z najdłuższych gwarancji w przemyśle próżniowym. Firma Miele posiada jedne z najlepszych w branży odkurzaczy.

 

Kryteria, które można wykorzystać do oceny Odkurzacze

 • Patrząc na odkurzacze, zwłaszcza wysokiej jakości odkurzacze, istnieją pewne kryteria, których można użyć do oceny marki.
 • Powinieneś przyjrzeć się materiałom stosowanym w Odkurzacze.
 • Trwałość próżni jest ważna. Niektóre marki mają silniki, które trwają od ponad 10 lat. Inne mają kruszące się przewody.
 • Projekt jest również ważny. Wyjątkowe odkurzacze mają takie cechy, jak uchwyty regulowane wysokością lub kółka gumowe.
 • Składnik filtrujący jest ważny. Wyśmienite odkurzacze oferują prawdziwe filtry Hepa i zapieczętowane ciało.
 • Wyśmienite marki oferują 5-10 lat gwarancji.

Rzeczy, które naprawdę nie należy próbować próżni

 • Wiemy, że jesteś naprawdę podekscytowany testowaniem nowej próżni; Oto kilka rzeczy, których nie powinieneś próbować próżni.
 • Nie próbuj Odkurzacze niczego, co jest mokre. Lepszym rozwiązaniem byłoby zakup pralni lub mopa.
 • Unikaj pracy za przewodem zasilającym próżni.
 • Nie próbuj Odkurzacze szkła. Możesz zakończyć zapychanie systemu lub zerwać worek.
 • Unikaj Odkurzacze spinaczy, monet lub innych przedmiotów metalowych.
 • Nie próbuj próżni popiołu.
 • Nie wolno ścierać resztki szlifowania lub innych małych drobnych cząstek. Zatyka filtry. Użyj sklepu vac do tego.

Słownik techniczny Odkurzacze

Ampery
Ampery odnoszą się do maksymalnego prądu elektrycznego stosowanego w całym elemencie elektrycznym Odkurzacze. Maksymalna ilość wzmacniaczy wynosi 12, jeśli widzisz liczbę większą niż 12, to może nie być to prawdziwa specyfikacja amperażu. Jeśli próbujesz dokonać porównania pomiędzy Odkurzacze, najlepiej używać tylko wzmacniacza silników.

CFM
CFM oznacza stopy sześcienne na minutę i mierzy przepływ powietrza w próżni. Jest to jeden z najważniejszych kryteriów oceny Odkurzacze; Im większy przepływ powietrza tym wydajniejsza jest zdolność czyszczenia Odkurzacze.

Cykloniczne działanie
Cykloniczne działanie naśladuje akcję znalezioną w tornado. Kurz i resztki oddzielone od strumienia powietrza i osadzone w pojemniku na zanieczyszczenia. Technika cykloniczna znajduje się zazwyczaj w bezwodnych Odkurzacze.

HEPA
HEPA oznacza wysokowydajny filtr powietrza cząstek stałych. Prawdziwe filtry HEPA mają zdolność filtrowania 99,97% lub cząstek o wielkości 0,3 mikrona lub większych.

Winda wodna
Winda wodna mierzy siłę próżni wytwarzaną przez silnik ssący. Im więcej wody podnosi się, tym lepiej.

Watts
Moc silnika próżniowego jest mierzona w watach. Należy zwrócić uwagę, że do oceny mocy silnika wykorzystuje się tylko waty.