gfd fgg

Wieści z kortu tenisowego – jakie?

Feldman 01  

Rusza pierwszy w tym roku wielkoszlemowy turniej tenisowy. Jak co roku na starcie zobaczymy całą światową czołówkę tenisistów i tenisistek oraz mniej znanych zawodników, którzy będą chcieli wygrać upragnione puchary przeznaczone wyłącznie dla mistrzów.

Oprócz zawodników i trenerów tenisa do Australii przybędą rzesze kibiców tej pięknej dyscypliny, w tym również fani z naszego kraju. Zawodnicy przygotowywali się do turnieju na różne sposoby tj. obozy tenisowe, przygotowawcze turnieje tenisa, obozy ogólnorozwojowe itd. wszystko po to, aby walczyć w australijskim słońcu nie tylko o wspomniane wyżej statuetki, ale przede wszystkim o ogromne premie pieniężne.

Jednak czy tylko skupiając swoją uwagę na wygranej finansowej lub na trofeach można osiągnąć sukces w turnieju wielkoszlemowym?

Pracując przez wiele lat jako instruktor tenisa, później jako trener tenisa z młodymi zawodnikami osiągającymi sukcesy w swoich kategoriach wiekowych twierdzę, że nie nagrody materialne, lecz wewnętrzna motywacja i ambicje, żeby być numerem jeden, oczywiście uhonorowane pucharami czy statuetkami okolicznościowymi, pozwalają dotrzeć na szczyty w większości dyscyplin sportowych. Dzięki orbitrekom staniesz się dobrym tenisistą: Tutaj! https://zdrowszy.pl/category/orbitreki/

Obserwując jak zmienia się tenis na przestrzeni ostatnich lat z coraz to większymi gażami dla zawodników, na szczęście można zauważyć u większości z nich chęć bycia najlepszym a nie najbogatszym, co sprawia, że…

Tenis jest tak wyjątkową i jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie

Reasumując wydaje się, że pomimo nieprawdopodobnych pieniędzy jakie zarabiają zawodowi tenisiści, wielu z nich oddałoby wszystkie pieniądze, aby choć przez chwilę poczuć smak zwycięstwa i unieść w górę wymarzony puchar na oczach całego tenisowego świata.